O firmie

Trademill to jedna z najsilniejszych, prężnie rozwijających się marek w regionie. Jesteśmy pierwszym wyborem dla osób poszukujących produktów z wielu dziedzin, które szybko dostarczymy do ich domów. Sklep dynamicznie rozwija się w internetowych kanałach sprzedaży. Kluczem do naszego sukcesu jest nie tylko asortyment, ale także zespół, dla którego zadowolenie klienta jest najważniejsze. Zapraszamy do zakupów w sklepie Trademill!

Sklep wielobranżowy Trademill oferuje artykuły przemysłowe i gadżety z Chin. Jesteśmy jednym z największych importerów produktów przemysłowych z Chin, w które zaopatrują się nie tylko klienci indywidualni, ale także przedsiębiorcy.

Produkty z Chin nie różnią się dziś jakościowo od tych produkowanych w innych regionach świata. Dlatego import towaru z Chin jest dziś jednym z bardziej popularnych przedsięwzięć. Towary z Chin wyróżniają się przede wszystkim przyjazną ceną oraz pomysłowością. W asortymencie znajdziesz wszystko to, co niezbędne do prowadzenia domu i ogrodu. W Trademill kupisz:

Misją naszej firmy jest nie tylko dostarczenie naszym Klientom tego, co potrzebne i ułatwiające codzienne funkcjonowanie. Każdego dnia dbamy nie tylko o pełne zaopatrzenie naszego sklepu online, ale przede wszystkim o satysfakcję Klientów. Dokładamy wszelkich starań, by mogli pozostawać z nami w bieżącym kontakcie. Chętnie odpowiadamy na pytania i udzielamy wszelkich wskazówek.

Lubimy to, co robimy, dlatego robimy to po prostu dobrze. Nasza praca to codzienne zaangażowanie: śledzenie trendów, poznawanie nowości i wdrażanie ich do naszej oferty, a także komunikacja z Zamawiającymi.

Wychodzimy z założenia, że nie trzeba wybierać pomiędzy tanim a dobrym – swoim klientom zapewniamy wybór produktów doskonałych jakościowo w równie świetnej cenie. U nas wyposażysz dom i ogród w pełni. Znajdziesz tutaj kosmetyki, jakich na próżno szukać w innych sklepach: pochodzą z azjatyckiego rynku.

 Zamówienia składa się bardzo prosto: wystarczy założyć konto, by móc w pełni cieszyć się funkcjonalnością naszego serwisu. Gwarantujemy zakupy szybkie, łatwe i bezpieczne. Zapewniamy wiele możliwości płatności bezgotówkowych, dzięki czemu z oferty może skorzystać właściwie każdy.

Specjalnie dla naszych Klientów prowadzimy profile w social mediach (znajdziesz nas na Facebooku i Instagramie). Dzięki temu możemy być bliżej Was i pozostawać w kontakcie o każdej porze. Prezentujemy nowości, ogłaszamy promocje, odpowiadamy na wiadomości i wychodzimy z propozycjami. Wszystko po to, by zakupy były jeszcze bardziej satysfakcjonujące!

W Trademill każdego dnia dbamy o to, by Klienci czuli się jak najlepiej. Powiedz nam o swoich sugestiach – każdą rozpatrzymy. Rozgość się – usiądź wygodnie w fotelu i wybierz się na najlepsze zakupy!